Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Luki28 Piotr Oleksiński dang3ll0 Mirek55 Michał Szerel Okopatrzy96 (7664 niezalogowanych)
724 Posty

()
Latający Holender
1- Aniol Stróż ma zawsze rację
2- jeśli niema racji patrz ptk 1
Zgłoś wpis
8 Postów
piotr piglo
(pejter83)
Początkujacy
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
www.roksa.pl

do wyboru do koloru i z cennikiem
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
poszukajcie lepiej rozumu!!!!
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
EWELINSIEN napisał:
poszukajcie lepiej rozumu!!!!
ale ja nie szukam bo mam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
pomyliłeś chyba blogi .... to nie jest portal w tym stylu... . chyba zostały ci tylko marzenia .... nie doceniasz Kobiet a to w jaki sposób sie wyrażasz o chęci współżycia sexualnego z kobietą świadczy o tym ze jeszcze nie dorosłeś do tego!!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ale móżdżek ....
Zgłoś wpis
87 Postów
Malwina Jakóbczyk
(malwina85op)
Gaduła
brawo dla Pana wyżej
mądrze
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
piotrhnl napisał:
pomyliłeś chyba blogi .... to nie jest portal w tym stylu... . chyba zostały ci tylko marzenia .... nie doceniasz Kobiet a to w jaki sposób sie wyrażasz o chęci współżycia sexualnego z kobietą świadczy o tym ze jeszcze nie dorosłeś do tego!!!!
zapachnialo konfesjonalem...trzy zdrowaski za kare!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
może i zapachniało konfesjonałem .... lecz uważam że szacunek należy się każdemu czy to mężczyzna czy kobieta ....większość facetów traktuje kobiety jak rzecz , przedmiot który nadaje się tylko do łóżka .... ja tak nie uważam i nie zmienie swoich poglądów...... większość chyba chce się popisać przed innymi udając nie wiadomo kogo..... Dla mnie liczy się być sobą.....i nie zmnieniać się dla innych ...Pozdrawiam
Zgłoś wpis


Bliżej nas